Skip to content

Futurelab MS2500

Numune Kabul ve Tasnif Cihazı

Futurelab MS2500, kan alma tüplerini LIS veya HIS’dan aldığı verilere gçre yükelemek ve ayrıştırmak içşn kullanılan kompakt bir masaüstü tasnifleme sistemidir. Klinik laboratuvarlarda, özellikle numune girişi alanındaki ön analitik evdereki iş akışını geliştirir ve laboratuvar çalışanlarının zamanlarını daha verimli hale getirmelerini ve ana görevlerine yoğunlaşmalarını sağlar. Küçük boyutu sayesinde cihaz, küçük ve orta ölçekli laboratuvarlar için de mükemmel bir çözüm sunar.

tup

Kullanıcı Arayüzü

Renkli dokunmatik ekran üzerinden basit çalışma.

Ayrıştırma

Tanımlanan tüpler bir konveyörle taşınır ve daha sonra kapılar yardımı ile hedef çekmece yönlendirilir. Tanımlanamayan tüpler konveyörün sonundaki kutuda toplanır.

Kullanılabilir Tüpler

Futurelab MS2500 her çeşit kan alma tüpünü sınıflandırabilir. Uzunluğu 76-120 mm ve çapı 8-19 mm olan silindiril tüpler makineyle kolayca işlem görür.

Numune Belirleme

Tüplerin tanımlanması kapak rengine (isteğe bağlı) ve/veya barkod bilgisine veya LIS tarafından aktarılan kurallara dayalı kullanıcı tanımı kurallar vasıtasıyla gerçekleşir.

Tüp Kapasitesi

400 tüp kapasiteli halde kolay ve kesintisiz numune yükleme.

Küçük Boyut

Futurelab MS2500 Futurelab Serisi tüp tasnifleme cihazlarının küçük ve kompakt masaüstü versiyonudur. Futurelab MS2500 kompakt yapısı ile küçük ve orta ölçekli laboratuvarlar için mükemmel bir çözüm sunar.

Teknik Özellikler

  • Çap: 8 to 19 mm Uzunluk: 72 to 120 mm Kauçuk, film, plastik, videlı, açık ağızlı tüpler
  • 2500 tüp/saat hız
  • Boyuları 942(E) x 500(B) x 871(Y) cm
  • 400 tüp sürekli atış

Bize Ulaşabilirsiniz