Skip to content

Futurelab S2500

Numune Kabul ve Tasnif Cihazı

Futurelab Sorter, LIS veya HIS’dan aldığı bilgilerle kan alma tüplerini yüklemek ve ayrıştırmak için kullanılan otomatik tüp yükleme ve ayrıştırma sistemidir. Klinik laboratuarlarda, özellikle numune girişi alanındaki ön analitik evredeki iş akışını geliştirir ve laboratuar çalışanlarının zamanlarını daha verimli hale getirmelerini ve ana görevlerine yoğunlaşmalarını sağlar.

tup

Kullanılabilir Tüpler

Futurelab S2500 her çeşit kan alma tüpünü sınıflandırabilir. Uzunlugu 76 – 120 mm ve çapı 8 – 19 mm olan silindirik tüpler makineyle kolayca işlem görür.

Tüp Kapasitesi

800 tüp kapasiteli toplu halde kolay ve kesintisiz numune yükleme.

Sürekli Atış

Sistem kesintisiz olarak sürekli akış temelinde çalışır. Numune yükleme için cihazın durmasına gerek yoktur.

Ayrıştırma

Tanımlanan tüpler bir konveyörle taşınır ve daha sonra kapılar yardımı ile hedef çekmeceye yönlendirilir. Tanımlanamayan tüpler konveyörün sonundaki kutuda toplanır.

Numune Belirleme

Tüplerin tanımlanması, kapak rengine (isteğe bağlı) ve / veya barkod bilgisine veya LIS tarafından aktarılan kurallara dayalı kullanıcı tanımlı kurallar vasıtasıyla gerçekleşir.

Hızlı İşleme ve Ayrıştırma

Futurelab S2500 saatte 2500’e kadar tüp işleyebilir ve laboratuvarda yoğun saatlerde oluşan tıkanıklıkları kolayca giderebilir.

Teknik Özellikler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Bize Ulaşabilirsiniz